دفتـــر مشق

با 09124269310 تماس بگیرید

تمهیدات حمل و نقلی برای نمایشگاه کتاب

محسن پورسیدآقایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران، گفت: کمیته برگزاری تصمیم گرفتند به دلیل آماده نبودن نمایشگاه شهر آفتاب، نمایشگاه کتاب را در محل مصلی برگزار کند و ما نیز برای رفع گره‌های ترافیکی تنها می‌توانیم تمهیدات ترافیکی خاص در نظر بگیریم.

وی با بیان اینکه امید است با تمهیدات اندیشیده شده، مردم با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و سرویس‌های مترو به محل نمایشگاه تردد کنند، گفت: سرویس‌های مترو در آن ایام افزایش می‌یابد و از همه میادین اصلی نیز اتوبوس پیش بینی شده و همچنین در نظر داریم که شرکت‌های حمل بار و پیک موتور و … نیز در محل نمایشگاه مستقر شوند تا خریدهای مراجعین را حمل کنند.

پورسیدآقایی با بیان اینکه جای پارک و پارکینگ پیش بینی نشده است و همه بازدیدکنندگان باید با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنند، گفت: اگر مردم همراهی کرده و از حمل و نقل عمومی استفاده کنند ترافیک بدی در منطقه نخواهیم داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه خوشبختانه زیرساخت‌های حمل و نقلی مصلی قوی است، تصریح کرد: شهروندان در این مدت همراهی لازم را داشته باشند تا بتوانیم نمایشگاه کتاب بدون ترافیکی را تجربه کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

Copyright © 2018 دفتـــر مشق